Adidas Women İlkbahar/Yaz Yatra Koleksiyonu

Adidas Women 2010 İlkbahar/Yaz Yatra Koleksiyonu, yoga ve günümüzün yükselen trendi pilates için kadınlara birbirinden şık alternatifler sunuyor.


Adidas Women 2010 İlkbahar/Yaz Yatra Koleksiyonu, yoga ve pilates gibi tüm Mind &Body spor türleri için yumuşak ve hafif kumaşların kullanıldığı ayakkabı ve tekstil ürünleri ile destek ve konfor vaat ediyor. Adidas Women 2010 İlkbahar/Yaz Yatra Koleksiyonu'ndaki tüm ürünlerde, Adidas Better Place konsepti çerçevesinde, organik pamuk ve biyolojik olarak çözünebilen ve günümüzde sektörün en önemli organik tekstil ürünü olan Tencel® gibi çevre dostu malzemeler kullanılmış.Yatra Koleksiyonu'ndaki tüm ayakkabı ve tekstil ürünlerinde Adidas?ın geliştirdiği Climalite® ve FITfoam® teknolojileri kullanılıyor. Climalite® teknolojisinde kullanılan hafif ve nefes alabilen kumaşlar teri vücuttan uzak tutarak, vücudun sıcaklığını optimum seviyede tutuyor ve böylece ısınmanın en yüksek olduğu seviyede bile vücudun kuru ve serin kalmasını sağlıyor. Ayağın konforunu ve ayakkabıya uyumunu sağlamak amacıyla ayakkabının gerekli bölgelerine yerleştirilen bir yastıklama teknolojisi olan FITfoam®'ın kullanıldığı Yatra ayakkabılar ise; spor süresince hareketlere esneklik veriyor ve maksimum rahatlık sağlıyor.


Adidas Women 2010 İlkbahar/Yaz Yatra Koleksiyonu!ndaki ayakkabılar 85 TL ile 162 TL, sportif üstler 58 TL ile 102 TL, çantalar 75 TL ile 85 TL, eşofman altları ise 96 TL ile 117 TL arasında değişen fiyatlarla tüm Adidas Shop'lar ve Adidas yetkili satıcılarında.

Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails