Burberry'den Teknolojik DefileBurberry, 23 Şubat'ta gerçekleşecek 2010-11 Sonbahar/ Kış bayan giyim defilesini 3D olarak yayınlayacak!

Burberry 2010-2011 Sonbahar/Kış bayan giyim defilesi , Londra Moda Haftası kapsamında, 23 Şubat 2010 tarihinde, Londra saatiyle 16.00'da, The Chelsea College of Art'ta gerçekleşecek.

Defile Burberry'nin baş tasarımcısı Christopher Bailey'in tasarladığı özel ekranlardan gösterilecek. Burberry bunun için 3D görüntüleme tekniğini kullanan Sky Television ile ortak bir çalışma yaptı. Ayrıca show öncesi yayınlanacak olan kamera arkası, kulis ve kırmızı halı görüntüleri de tüm dünyadan aynı anda izlenebilecek.

Bu özel organizasyon ile Burberry, 3D teknolojisini kullanarak dünyanın çeşitli merkezlerinde canlı yayın yapan ilk marka olacak.

Bu özel shovu Londra ilezamanlı olarak ülkemizde 23 Şubat 2010, saat 18.00'de http://live.burberry.com adresinden izleyebilirsiniz. Ayrıca izleyicilerin twitter ve facebook hesaplarını kullanarak şov hakkında yorumlarda bulunabileceklerini de belirtelim :)


Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails