Calze Levante 2009-2010 Modelleri

İtalya'nın popüler çorap markası Calze Levante, bacaklara muhteşem siluetler kazandıran modelleriyle Mendo's mağazalarında..

Mendo’s mağazaları, İtalya’nın ünlü çorap markası Calze Levante'yle dünya modasını Türk bayanlarına taşıyor. Calze Levante’nin yeni sezon modelleri, her zevke hitap eden alternatifleri ile kıyafetlerinizin ayrılmaz bir parçası olacak. Kadınların yüzyıllardır cazibesini hep ön planda tutan file ve jartiyerli çoraplar, etnik desenler, çiçekler, leopar ve zebra desenleri ile tığ işleri Calze Levante’nin bu sezonda öne çıkan modelleri arasında yer alıyor.Klasik ve moda olmak üzere iki koleksiyonu olan Levante, kadınların vazgeçilmez aksesuarları olan çoraplarda sonsuz renk seçenekleri de sunuyor. Bu senenin en çok konuşulacak rengi mor, gece mavisi, gri, kırmızı ve beyaz Levante koleksiyonunun favori renklerini oluşturuyor.

Markanın, bacakları olağanüstü düzgün ve güzel gösteren arkadan çizgili modelleri, korseli çorapları ve pantolon çorapları da yine sezonun gözde modelleri arasında yer alıyor. Bacaklarında dolaşım sorunları yaşayan hanımlar ya da vücudu toparlayarak popoyu daha kalkık gösteren bir modele ihtiyaç duyanlar için Calze Levante’nin korseli çorapları ideal bir tercih olacaktır.

Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails