RB Galata'da İlk Mağazasını Açtı
Rana ve Berna Canok, RB markası ile 2010-2011 Sonbahar Koleksiyonlarını Galata'da açtıkları ilk mağazalarında sergiliyor.
2010 -2011 Sonbahar Aksesuar ve Kıyafet koleksiyonlarının adını, İskandinav ülkelerinin kış mevsimi olan KAAMOS olarak belirleyen RB markasının yaratıcıları, modern çağın stilini, son derece rafine pastel pudra renk tonlarıyla birlikte harmanlayıp özel dokulu ipek-bambu karışımı kumaşlar, saf ipekler, deri, şifon, tafta, keten ve trikolarla beraber kullanarak geleceğe gönderme yapıyorlar.

Sezonun gözde parçalarından olan keten ve  saten üstler, tığ işlemeleri ile etnik dokunuşları, şehire taşıyor. Pembe, doğal keten rengi ve vizon renklerden tasarlanan üstler, inci ve deri detaylardan hazırlanan büyük çiçek motifli kolyeler ile kombinleniyor.Her sezonun vazgeçilmez rengi olan siyahla hazırlanan, farklı yaka ve kol kesimlerine sahip üst ve elbiseleri, spor ya da şık bir havaya büründürmek için kullanacağınız altın rengi, siyah tığ işli veya gümüş detaylı kolyeleri koleksiyonda bulabilirsiniz.

İster sade bir beyaz gömlek ile isterseniz de şık bir gece elbisesi ile kombinleyebileceğiniz ve farklı renklerde tasarlanan Lui yakalar, özellikle modayı yakından takip eden kadınlar için tasarlandı.

Güneydoğu Anadolu’daki kadınların sosyal ve ekonomik olarak güçlenmesini hedefleyen Argande Projesinde de tasarımları ile yer alan Rana ve Berna Canok’un aksesuar ve kıyafetlerini Galata Kule Sok. No:9/2 Salvatore Apt. Galata’da bulabilirsiniz. 

Tel: (0212) 245 02 05

Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails