2010 Tergan Sandaletleri

Ayakkabı, çanta ve aksesuarda kalitenin, şıklığın öncüsü Tergan, birbirinden şık ve konforlu sandalet modelleriyle yaz aylarında ayaklara özgürlüğü getiriyor.

HAVALARIN ısınmasıyla birlikte, yaz mevsiminin coşkusu ve keyfi giyim-kuşamımıza da yansıyor. Artık tiril tiril uçuşan, rengarenk kıyafetlere bürünmenin, ayaklara özgürlük kazandırmanın zamanı. Ayakkabı, çanta ve aksesuarda kalitenin, şıklığın öncüsü Tergan, birbirinden şık ve konforlu sandalet modelleriyle ayaklara özgürlüğü getiriyor.
Tergan’ın bol alternatifli sandalet modelleri arasında seçim yapmakta zorlanacaksınız. Bu yıl folklorik özelliklerden yola çıkan etnik temalar çok moda. Etnik temayı sandalet modellerine en güzel şekilde taşıyan Tergan, geçmişten yola çıkarak, günümüzün en moda ve en konforlu modellerini şekillendirdi.
http://1.bp.blogspot.com/_n1Q8bsJw45I/S_p1C6bR_BI/AAAAAAAACK8/PsL42_QvR0M/s1600/modatakip.net+Tergan+ile+ayaklara+sandalet+3.jpg
Sezonun en trend sandalet modellerini sunan Tergan ile bu yaz sezonunda tüm gözler size çevrilecek.
Kaliteli el işçiliği ile özene bezene hazırlanan sandalet modelleri ile sınırsız konforu yaşayacaksınız. Doğal derinin rengi kahverengi ağırlıklı hazırlanan sandalet koleksiyonunda kahverengi-beyaz birlikteliği de dikkat çekici. Bol örgülü kafesli, ayakların tüm zarafetini ortaya çıkartan ince bantlı, bilekten yukarısına doğru uzanan deriyle zenginleştirilmiş v.b. gibi pek çok feminen ve sportif seçenek “hepsi benim olmalı” dedirtecek.
http://4.bp.blogspot.com/_n1Q8bsJw45I/S_p1Cu0dTxI/AAAAAAAACK0/7-GlkN8R_tY/s1600/modatakip.net+Tergan+ile+ayaklara+sandalet+2.jpg
Sandalet keyfinizi mükemmel bir şekilde kombinleyen çanta modelleri de bol seçenekli. Yaz günlerinizde taşıma kolaylığı sunan geniş çantalar ile günden geceye, hafta arası yoğunluğundan hafta sonu kaçışlarına uzanabileceksiniz.
http://1.bp.blogspot.com/_n1Q8bsJw45I/S_p1CRvThDI/AAAAAAAACKs/CBgkr6_D4GI/s1600/modatakip.net+Tergan+ile+ayaklara+sandalet+1.jpg
Yaz şıklığınıza şıklık katan Tergan ürünleri hem tasarım güzelliği, hem de üretim kalitesiyle fark yaratıyor. Birbirinden cazip sandalet modelleriyle şık ve aynı zamanda rahat olmak mümkün kılınabiliyor. Geriye de size yaz keyfinizi doyasıya yaşamak kalıyor!

Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails