Avva 2009 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Avva 2009 İlkbahar Yaz KoleksiyonuAvva 2009 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, erkeklere renkli, şık ve kullanışlı tasarımla sunuyor. Leke tutmayan, ütü istemeyen Avva kumaşları.

Avva, 2009 İlkbahar Yaz Sezonu’nun favori rengi beyazı, yine tasarımlarında ön plana çıkarıyor. Her renkle kombinlenebilen beyazi. Avva 2009 İlkbahar Yaz Koleksiyonu'na doğal toprak tonları, kum sarısı, kum kırmızısı, bej ve taş renkleriyle doğayı simgeliyor. Siyah da yine popülerliğini sürdürürken, gri ve taş renkleri de siyahı destekleyen renkler oluyor.
 
Avva 2009 İlkbahar Yaz Koleksiyonu'nda, kullanılan akıllı kumaşlar su itici, kırışmama ve hava alma özelliğinin yanı sıra, leke tutmaması nedeniyle oldukça kullanışlı.
 
Avva 2009 İlkbahar Yaz Erkek Koleksiyonu
 
Avva 2009 İlkbahar
 Yaz Erkek Koleksiyonu
2009 İlkbahar Yaz sezonunda da oldukça gözde olan blazerlar ve koton ceketler, jeanler ve beyaz pantolonlar Avva 2009 İlkbahar Yaz Koleksiyonu'nda. Avva’nın spor grubunda yer alan; mont, tshirt, gömlek ve bermudalarda kullanılan yeşil, sarı, turkuaz gibi tropikal renk ve desenler, doğaya olan özlemi simgeliyor.

Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails