Benetton 2009-2010 Bayan Koleksiyonu

Benetton 2009-2010 Bayan KoleksiyonuUnited Colors of Benetton, 2009 Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonu ile bayanlara yeni stiller ve iddialı bir tarz sunuyor.

United Colors of Benetton, 2009 Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonu 3 farklı tema çerçevesinde tasarlanmış:

Smart Start
..
Abartıdan uzak, zarif, şık ve kendinden emin kadınların tercihini yansıtan koleksiyon, normal bir iş günündeki sadeliği ve abartısız şıklığı, ılımlı ama iddialı renklerle buluşturuyor. Koleksiyon, kırmızının dokunuşlarıyla canlanan mavi, gri ve siyahların hakim olduğu renk paletiyle dikkat çekiyor. Modern ve sofistike kumaşlar kullanılarak tasarlanan ürünler, örgü motifleri gibi geleneksel detaylarla zenginleştiriliyor. Çizgili veya baskılı, dar kalıplı modeller için uygun olan viskosdan yapılan yumuşak, drapeli üstler; jakarlı kumaştan üretilen şık montlar ve kısa ceketler; krep saten kokteyl elbiseleri ve iddialı pantolonların yer aldığı koleksiyonu, klasik poplin gömlekler tamamlıyor.

“Brit” Taste..
Sessiz ve sakin İngiliz tarzını yansıtan koleksiyon, doğayı hatırlatan kahverengi ve yeşil tonlarını, turkuvazla renklendiriyor. Koleksiyonda; dış giyime uygun çift taraflı kumaşlar, samimi İskoçyalıları sembolize eden örgü motifli giysiler göze çarpıyor. Tüvit kısa ceket ve montların yer aldığı koleksiyondaki püskül ve boncuk gibi sallantılı detaylar, alacalı kabartma desenler, sade çizgilerle süslenen dar kalıplı giysiler, feminenliği ön plana çıkarıyor.

Cabbage Patch Dolls..
Mavi, turuncu, pembe ve mor gibi canlı renkler, koleksiyona eğlenceli ve zevkli bir görünüm katıyor. Koleksiyonun temel kumaşı yünden yapılmış ürünlere, pamuğun yumuşak ve sıcak dokunuşu eşlik ediyor. Dış giyimi renklendiren şerit desenleri ve karmaşık işlemelerle süslenen etekler, angora ve tiftik örgü kazaklarla kombinleniyor. Asker stilini andıran ceketlerin de yer aldığı koleksiyonun kumaş ve renk çeşitliliği, yumuşak ve yuvarlak kalıplı kesimlerle birleşerek çocuksu bir görünüm kazandırıyor.


Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails