Christopher Kane'den Topshop'a Özel Koleksiyon

Christopher Kane'nin Topshop için hazırladığı özel 2009 Sonbahar-Kış koleksiyonu, Ekim ayı itibariyle Topshop Nişantaşı mağazasında!
Cristopher Kane'in Topshop için hazırladığı 2009 Sonbahar-Kış Koleksiyonu'nda ayna ve zımbalarla süslenmiş dar ve transparan parçalar koleksiyonun bel kemiğini oluşturuyor. Şortlar, taytlar , bluzlar ve elbiseler zımba detayıyla daha gösterişli bir görünüm kazanmış.  Benzer şekilde siyah bir tişört  büyük siyah mücevherler ile yaka çizgisi süslenerek, beyaz penye bir elbisenin dikişlerinde, yaka ve kol çevresinde birkaç sıra beyaz taş ile işlenerek basit parçalar göz alıcı hale getirilmiş. Ayrıca koleksiyonda büyük goril ve timsah desenleri bluzlarda, elbiselerde ve çantalarda ikonik bir görüntüye sahip.

Ayakkabı ve çantalara gelince... Bu aksesuarlarda da zımbaları görüyoruz. Ayakkabı ve botlar yüksek  topuklu. Topuklar ince iken, ayakkabı tabanı kalın (hafif platform) olarak tasarlanmış. Sanırız Kane, bu topuklarla kadınların ayaklarını az da olsa rahat ettirmek iştemiş :))

Çantalar çok büyük değil. Çantalarda da zımbalı modeller çıkıyor karşımıza. Çantalardaki bir diğer detay ise; püsküller ve zincir sap..
Gelin Cristopher Kane Topshop 2009 Sonbahar-Kış Koleksiyonu'na bir göz atalım:

Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails