Cindy Crawford'dan Deichmann İçin Ayakkabı Koleksiyonu

Cindy Crawford'dan Deichmann İçin Ayakkabı KoleksiyonuCindy Crawford, ayakkabı mağazası Deichmann için "Cindy Crawford Collection by 5th Avenue" imzasıyla kendi ayakkabı koleksiyonunu yarattı.Stil ikonu Cindy Crawford şimdi de ayakkabı dünyasına damgasını vuruyor. “Her kadın gibi ben de ayakkabıları severim“ diyen Cindy Crawford, çekimler sırasında, “Deichmann için kendi ayakkabı koleksiyonumu yaratmak konusunda ikna olmam uzun sürmedi.” şeklinde itirafta bulunuyor.

Yarım Botlardan, Diz Üstü Çizmelere...

Tüm Deichmann mağazalarında 40 farklı model ile sunulan “Cindy Crawford Collection by 5th Avenue“ koleksiyonunda düz deri ve süet bilek hizası botlardan, uzun çizmelere kadar; kahverengi, konyak ve klasik siyah renklerinde modeller yer alıyor. Yeni moda ise gerek topuklu gerekse topuksuz sportif binici stilinde tam uzun diz üstü çizmeler. Kemer, taş, toka gibi modern ayrıntılar ise yeni modellere canlılık ve çekicilik veriyor. Koleksiyon trendy olan yüksek ön kesimlerle tamamlanıyor. Koleksiyonda yer alan modellerin fiyatları 69,90-169,90 TL arasında değişiyor.

Cindy Crawford Avrupa pazarı için New York’ta reklam filmi çekti. New York’ta gerçekleştirilen ilk reklam filmi, Manhattan semalarında başlayan ve izleyiciyi 5th Avenue’ya indiren nefes kesici bir helikopter sahnesiyle başlıyor. Cindy Crawford, ayakkabı koleksiyonu için fotoğraf çekimleri yaparken adeta tesadüfen ön plana çıkıyor.
“Cindy Crawford Collection by 5th Avenue” Eylül ayından itibaren tüm Deichmann mağazalarında...


Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails