DESA 2009-2010 Sonbahar/Kış Sezon Koleksiyonu

DESA 2009-2010 Sonbahar/Kış Sezon Koleksiyonu40'ların cazibesi ve 80'lerin cesareti DESA'nın yeni koleksiyonunda bir araya geliyor.
DESA, yeni koleksiyonuyla 2009–2010 Sonbahar/Kış trendini belirliyor. Ünlü tasarımcı Fred Tutino’nun 1940’ların çizgileri ve 1980’li yılların cesaretiyle birleştirdiği yeni koleksiyon, lüks ve sofistike duruşu bir araya getiriyor.

DESA'nın, 2009–2010 Sonbahar-Kış Sezonu için hazırladığı hazır giyim koleksiyonunda kumaş, deri ve triko karışımı ceketler ve paltolar, skinny pantolonlar, büzgülü kesimler, asimetrik detaylar, krokodil ve yılan baskılar ile tamamı deri veya deri detaylı kumaş  elbiselerin yanı sıra ipek ve satenler de yer alıyor.

DESA’nın tasarımcısı Fred Tutino’nun göz alıcı çizgilerle bütünleştirdiği koleksiyonunun renkleri ise kişinin cesaretini simgeler nitelikte. Koleksiyonda, koyu grilere siyahlar, kahve ve kahve tonları; kışkırtıcı morlara; saks mavisi, derin kırmızı, gold rengi, lacivert ve konyak renkleri eşlik ediyor.Ayakkabı ve çanta koleksiyonunda görkemli modeller.. Gece ayakkabılarında daha geniş yelpazeye yer veren DESA 2009–2010 Sonbahar – Kış ayakkabı koleksiyonunda,  deri, rugan, süet ve saten göze çarpıyor, ayakkabılar Swarovski taşlarla ışıltı kazanıyor. Swarovski taşlı “tak-çıkar” bantlara sahip olan özel tasarım gece ayakkabıları ise hem gündüz hem de gece şıklığını bir arada sunuyor.

Sezonun olmazsa olmazı bilekten kesik, drapeli botlar, krep topuklar, fiyonklu ve tokalı babetler kış aylarına masum ve dişi bir kimlik kazandırıyor. Diz üstü, topuklu ya da topuksuz seçenekleri ile karşımıza çıkan çizmeler ise baştan çıkarıcı…
El yapımı patchwork ve kapitone modelli çantalar göz kamaştırıcı bir çizgi yakalarken, asimetrik kesimler ve krokodil baskılar çantalara farklı bir hava katıyor. Büyük ve orta boy çantalar deri ve süet kullanımları ile zenginleştirilirken, portföy çantalar zarif tasarımları ile feminen duruşu temsil ediyor.  Sezonun renkleri ise yine romantik ve çarpıcı tavrıyla siyah, kahverengi, bordo, gri, saks mavisi, konyak, yeşil, mor ve kırmızıdan oluşuyor…


Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails