Ingrit Millet- Teint Lumiere

Ingrit Millet- Teint LumiereYaz mevsiminin yaklaşması ile artık daha hafif makyajları tercih etmenin tam zamanı..
Makyaj yaparken aynı zamanda cildinizin beslenmesine ne dersiniz? Ingrit Millet, havyarlı bakım serisinin makyaj ürünleri ile çok özel bir yelpaze sunuyor. Eğer siz de bütün gün mükemmel bir cilt görünümüne sahip olmak ve aynı zamanda cildinize gerekli özeni göstermek istiyorsanız TEINT LUMIÈRE, Işıltılı Sıvı Fondöten tam size göre..

Ingrit Millet Laboratuarları, ileri teknoloji pigmentleri, güçlü etken malzemeleri ve harika dokuları ile bütün gün mükemmel bir cilt görünümü için çok etkili bir fondöten sunuyor. Hafif bir konsantre olan ışıltılı sıvı fondöten cildin ışığını, maksimum pırıltı ve yarı saydamlık özelliği ile ortaya çıkarıyor. Hafif, narin dokusu, cildin içinde eriyerek etkileyici ve doğal bir cila yaratıyor.


İçeriğinde Bio-Marin karışım, Bal Sütü, Skualen, Hidro-Glikollar ve Renkli Sedefler olan INGRID MILLET ışıltılı sıvı fondöten ile cildiniz tazeleniyor ve ışıldıyor. Havyar Özü ile deniz yaşantısı için gerekli diğer elementlerden oluşan benzersiz bir karışıma sahip olan Bio Marin Karışım cildi yeniliyor. Amino asitler, mineral tuzlar, oligo-elementler ve vitaminler bakımından zengin olan Bal Sütü, cildi besliyor ve yumuşatıyor. Hidro-Glikollar ile Skualen bileşimi cildi nemlendiriyor. Değerli Renkli Sedefler cilt görünümüne hızlı bir doğal ışıltı vermek üzere, bir ışık halesi yaratıyor.

Doğal, yarı saydam bir cilası olan “ikinci bir cilt” fondöten arayışındaki bayanlar için üretilen bu özel fondötenin dört rengi bulunuyor. Ürünü tüm seçkin yetkili eczanelerde bulabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails