LC Waikiki 2009 Sonbahar Erkek Koleksiyonu

LC Waikiki, bu sonbaharda erkeklere rahatlık, işlevsellik ve minimalizm ekseninde hazırlanmış şık kombinasyonlardan oluşan bir koleksiyon sunuyor.
LC Waikiki erkekler için dört mevsimden de izler taşıyan bir sonbahar koleksiyonu hazırladı. Son güneşli günler için "Marine Koleksiyonu" birebir..  Bu koleksiyonda laciverti, kırmızısı, indigosu, sarısıyla rengârenk ekose kısa kollu gömlekler, bermudalar, polo ve bisiklet yaka tişörtler, çizgili kazaklar ve rahat kesimli pantolonlar bulunuyor.

Soğuk, kışı andıran günler için ise siyah, lila, beyaz ve mordan oluşan renk paleti ile bir şehir ve ofis gardırobu erkekleri bekliyor. Dar çizgili, ince tuşeli, gömlek yakalı kazaklar ve hırkalar soğuğa geçit vermeyecekler. Tabii siyah ve gri tonlarında, sade kesimli ve dar kalıplı pantolonlar, trençkotlar, yelekler ya da montlar ile birlikte.


"Hafta sonu koleksiyonu" ise geleneksel turuncu ve kahve birlikteliğine yeşil ve haki tonlarının yanı sıra camel ve bejin de eklenmesiyle sonbaharın geldiğini hissettiriyor. Koleksiyon, çizgili polo yaka pike ve örme üstler, bunlarla giyilebilecek hafif gabardin ceketlerle, kalıp ve ceplerindeki farklılıklarıyla öne çıkan gabardin ve kadife pantolonlardan oluşuyor.

LC Waikiki’nin sonbahar erkeği, kahve ve siyah renklerinde şık ve sportif deri ayakkabı seçenekleri, çoraplar, kepler, kemerler ve deri çantalar ile yeni mevsim şıklığını tamamlıyorlar.
LC Waikiki’nin alt markası Southblue’nun erkek koleksiyonu sonbaharda da stilini koruyor. Gündelik giyimde şık detaylardan vazgeçmeyen erkekler, kahve ve bej tonlarında kadife ceketler, ekoseli, çizgili ve düz gömlekler, trençkotlar ve montlar, ince tuşeli kazaklar, gabardin, denim ve kadife pantolonlardan oluşan Southblue koleksiyonunu tercih edebilirler.


Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails