"Life Form" sıkıntı çekmeden kilo verdiriyor

Awe Cemre Ballı karışım ürünlerimizden "Life Form" sıkıntı çekmeden kilo verdiriyor, düzensiz beslenme alışkanlıklarından kurtararak sağlıklı bir yaşam tarzına kavuşturuyor.Awe-Cemre Life Form’un içindeki bitki zenginliği sayesinde sağlıksız yaşam tarzından şikayetçi olanlara doğal bir yaşam şekli sunuyor! İçinde bulunan bitkiler, sağlıklı kilo vermeden tutun, kolesterol ve lipid seviyesi düzenleme, iltihap giderici, vitamin yönünden destekleyici birçok  özelliğe sahip özel bir üründür.
 
Life Form iki farklı çeşidiyle kullanım alternatifi sağlıyor. Çay halindeki Life Form günün yoğunluğunda kendine vakit ayıramayanlara rahat kullanım için, ballı karışım ise daha özenli bir şekilde besin desteği kullanmaktan keyif alanlar için sunuluyor.
 
Life Form’un çay ve ballı karışım hali nitelik olarak benzer olsa da bazı farklı özellikler taşıyor.
 
Life Form genel olarak üriner sistem ve sindirim sistemini düzenliyor, içinde bulunan bitkiler sayesinde ter yoluyla metabolizmayı istem dışı çalıştırarak sağlıklı kilo vermeye yardımcı oluyor, kolesterol ve lipit seviyesini düzenliyor, ayda yaklaşık 8 kilo vermenizi sağlıyor.
 
Çay halindeki Life Form iltihap giderici bir özellik taşıyor, üriner  sistemi çalıştırarak böbreklerde taş ve kum oluşumunu engelliyor, toksinleri ter yoluyla atarak vücuda zindelik veriyor.
 
Ballı karışım Life Form ise üriner sistemi ve sindirim sistemini düzenlerken, tokluk hissi vererek fazla yemek yemeyi engelliyor ve içindeki sıvı bitki özleri ile kilo verirken, oluşacak güç kaybı ve halsizliği, mineral ve vitamin zenginliğiyle ortadan kaldırıyor.
 
Her haliyle, Awe-Cemre ”Life Form” hayatınızı forma sokmak için benzersiz bir yöntem!
 
Bilgi için:0 216 327 55 22
 
 
Marka: Awe-Cemre.

Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails