Perspective 2009-2010 Kış Koleksiyonu

Perspective 2009-2010 Kış KoleksiyonuPerspective, 2009-2010 kış koleksiyonunda tarzıyla dinamik bir kadın yaratıyor...

 Perspective, kışın gelişini farklı, sade ve şık tasarımlarıyla karşılıyor. Gardırobunuzu daha işlevsel hale getiren Perspective koleksiyonunda, günlük yaşamınızın her saatinde giyebileceğiniz modern ve rahat tasarımların yanı sıra iş hayatınızda da kendinizi hem şık, hem rahat hissedebileceğiniz dinamik ve doğal tasarımları bulabilirsiniz.

20’ler … 60 ‘lar …
2009 - 2010 Sonbahar-Kış koleksiyon kumaşlarında doğal içerikleri tercih eden Perspective; 20'lerin geometrik desenlerini, minimalist etkisiyle bluz ve elbiselerinde vurguluyor. Dar kesim kupları 60’lı yılların yaka ve kol detaylarıyla birleştiriyor.Nar çiçeği bu yıl çok moda…
Geniş renk paletiyle hazırlanan koleksiyonda kırmızı, gri, nar çiçeği, mürdüm, siyah, ekru,  yeşil renkleri öne çıkıyor. Perspective 2009-2010 koleksiyonunda iddialı ve canlı renkleriyle kışın soğuğuna, yazın sıcaklığını katıyor.Working girl style…
Çalışan kadınlar için doğallık, rahatlık ve şıklığın ön plana çıkarıldığı koleksiyonda; diagonel dokulu, desenli elbiseler, volanlı bluzlar, renk renk trikolar yer alıyor.
Bol paça pantolon ve mini maskülen yelekler ile Perspective kadını baştan yaratılırken, kıyafetlerinizi tamamlayacak çanta, şapka, eldiven, atkı gibi aksesuarları da  koleksiyonda bulabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails