Saç Dökülmesinde Çözüm: VICHY Dercos Aminexil SP94

Saç Dökülmesinde Çözüm: VICHY Dercos Aminexil SP94Saç dökülmesine karşı devrim yaratan moleküler bileşim Vichy Dercos Aminexil SP94'e şimdi 20 TL'lik indirimle sahip olabilirsiniz.
Saçla ilgili yapılan araştırmalarda her 4 kişiden 3’ünün saçlarının düzenli olarak döküldüğü gözlemlenmiş, ayrıca saç dökülmesi veya seyrelmesinin kişinin hayat kalitesi üzerinde olumsuz etkileri olduğuda görülmüş. Kısacası bu o kadar da küçük bir sorun değil, "saçım dökülüyor" deyip geçmemek lazım.


Vichy
Labovatuarlarında yapılan araştırmalar sonucu geliştirilen VICHY Dercos Aminexil SP94,   etkinliği Plasebo testi ile kanıtlanan ilk ürün. Dercos Aminexil SP94, içeriğinde yer alan saç dökülmelerine karşı Avrupa’da 1 numaralı Molekül AMINEXIL® ile yepyeni bir devrim yaratıyor ve saç kökünün saç derisine tutunmasını güçlendirirken, saç telinin doğal oluşumunu da hızlandırıyor.

Vichy Labovatuarlarında yapılan araştırmalardan sonra VICHY Dercos Aminexil SP94'in saç dökülmesini frenlediği ve saç teli oluşumuna yardımcı olduğu görülmüş. Ürünü kullananlarda yapılan araştırmalarda ise, 3 aylık kullanım sonucunda kadın ve erkeklerde %85 memnuniyet gözlemlenmiş.

Hızlı ve kolay uygulanmasıyla VICHY AMINEXIL'i kadınlara ve erkeklere özel formülleriyle Vichy yetkili eczanelerinde bulabilirsiniz.


VICHY Dercos Aminexil SP94 şimdi 20 TL indirimli! www.saglikguzelliktir.com adresine girip indirim kodunuzu alarak, eczanenizden saç dökülmesine karşı yoğun bakım ürünü  Dercos Aminexil SP9’ü 20 TL indirimle alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails