U.S. Polo Son Yaz Koleksiyonu

Dünya modasında genç ve sportif tarzın öncülüğünü yapan U.S. Polo Assn., sonbahara girmeden önce, yazın son demlerine özgü, özel bir koleksiyon hazırladı.
Çünkü U.S. Polo’nun “SonYaz” koleksiyonu, pembeden maviye, yeşilden kırmızıya uzanan canlı renklerin hâkimiyetinde. Rahatlığın ve özgürlüğün şıklıkla bütünleştiği bu özel koleksiyonda, U.S. Polo’nun denim ve jean grubu, birbirinden renkli gömlekler, polo yaka tişörtler ve baklava desenli trikolarla tamamlanıyor.  Klasik kesimli U.S. Polo gömlekleri canlı renkleri kadar işlemeleriyle de dikkat çekiyor. Gömlekler, serinlemeye yüz tutan eylül akşamlarında, zıtlığın uyumunu sergileyecek olan canlı renkteki trikolarla hoş bir ikili oluşturuyor.
U.S. Polo Assn.’nin bir klasiği olan ve özellikle erkeklerin severek giydikleri polo yaka tişörtlerde bu kez renk skalası oldukça geniş. Turkuaz mavi, çimen yeşili ve kırmızı tüm renkler arasında parlak tonlarıyla başı çekiyor. Toprak ve bejin soft tonlarında hazırlanan kanvas ceketler ise, rahat ve sportif kesimleriyle erkeklere aradıkları konforu ve şıklığı sunuyor.
 
“SonYaz” koleksiyonunun bir diğer gözde parçası ise, yine bir U.S. Polo klasiği olan baklava desenli trikolar. Canlı maviler ve pembelerin üstüne rahatlıkla giyilecek olan trikolar, özellikle soft renklerde tasarlandı. Beyaz üstüne mavi ve pembe baklava desenli trikolar, “SonYaz”ın en favori parçası...
 
 
Marka: US Polo.

Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails