Watsons'dan Yılbaşı Hediyeleri

Watsons'dan Yılbaşı HediyeleriYılbaşına sayılı gün kalmışken hala sevdiklerinize hediye alamadıysanız, Watsons mağazalarına mutlaka bir göz atın..
Sınırsız çeşitlilikteki bakım ve güzellik ürünlerinin yanı sıra, rengarenk hediyelik ürünleriyle de yılbaşı için alternatifler sunan Watsons'a mutlaka uğrayın!

Watsons'daki hediye alternatifleri aynı zamanda cazip fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Bu yüzden Watsons bizce yılbaşı alışverişinin favori mağazası olmaya aday..  Hala geç kalmış sayılmazsınız. SPA keyfinden noel babalı duş jeline, gül ve lavantalı banyo setlerinden ahşap kovalı hediye setine, Watsons yılbaşı seçenekleriyle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.Watsons Mağazaları: Capitol, Erenköy, Bahariye, Teşvikiye, İstanbul Cevahir, Kurtuluş, Akatlar MKM, Carousel, Olivium, Bayrampaşa Akvaryum, Büyükçekmece Atirus, Silivri Maxi, Bursa Zafer Plaza, Kayseri Park, Bursa Korupark, Forum Mersin, İzmir Forum Bornova, Ankara Panora, Denizli Forum Çamlık, Forum Trabzon, Eskişehir Neo, İstanbul Optimum Outlet, Pendik Neo Marin, Nişantaşı City’s.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

watsonta ki kampanyaları kaçırmamak için bundan sonra facebook sayfasını takip edicem bu paketleri kaçırdım mesela :(:(

Related Posts with Thumbnails