2010 Galvanni’den, Babalar Günü özel giyim

Türk moda dünyasında kendine özgü tarz yaratan Galvanni’den, Babalar Günü için hem renkli hem modern alternatifler geliyor. 2010 İlkbahar-Yaz sezonuna iddialı giren marka, Simply The Best koleksiyonuyla harikalar yaratıyor.
MODA anlayışını belli bir döneme bağlı kalmadan, kendi tarzını yaratarak yansıtan GALVANNI’nin 2010 İlkbahar-Yaz sezonu koleksiyonlarından “Simply The Best” Babalar Günü’ne özel hediye alternatifleri taşıyor.
Koleksiyonlarının özelliklerine göre ürünlere özel etiket tasarlayarak, her koleksiyona farklı bir kimlik kazandıran Galvanni’nin, Simply The Best koleksiyonu da on beş farklı renk skalasıyla göz kamaştırıyor. Babalar Günü için hediye alabileceğiniz Simply The Best koleksiyonundan bir t-shirt ile babanız kendini çok özel hissedecek. T-shirtlerde kullanılan garni desenleri, günün her anında, klasik ve spor kıyafetlerle rahatlıkla kullanılabilecek tarzda.
http://2.bp.blogspot.com/_n1Q8bsJw45I/TAQzJm9V2JI/AAAAAAAACrk/gnRpwhT0M-A/s1600/modatakip.net+Galvanni-den+modern+babalara.jpg
Galvanni’nin Simply The Best koleksiyonundan Babalar Günü için babanıza seçeceğiniz hediye, hem gündüz kullanımında rahat çizgileriyle şıklığını destekleyecek, hem de birlikte gideceğiniz şık bir akşam yemeğinde tüm gözleri babanızın üzerine çekecek

Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails