2011 karaca çeyiz Seti,2011 karaca desenli Tencere Seti

Karacadan bir yenilik daha çeyizimizi Karaca ayarlıyor.Önceden bu işe girmemiş karaca şimdi değişik ürünlerle çeyimizi dekore edip elimize teslim etmeyi göze almış bile..

Her genç kızın hayalidir evlenip, mutlu bir yuva kurmak. Bunu gerçekleştirmeden önce de kuracağı mutlu yuvasının eşyalarını hazırlamaya başlar bilindiği gibi.

İşte bu sebepten dolayı KRC, genç kızların bu rüyasını gerçekleştirmede yardımcı oluyor. Nasıl mı? Hazırlamış olduğu ‘’KRC Çeyiz Takımı’’ ile. Genç kızların kuracakları yuvaları için ihtiyacı olan tüm züccaciye ihtiyaçlarını bu takımda toplyan Karaca, diğer ürünlerinde olduğu gibi kalitesini çeyiz takımı ile ıspatlamış oluyor.


KRC Çeyiz Seti

Bu çeyiz takımında yok yok diyebiliriz. Parlak yüzeyi ve modern tasarımı ile 12 kişilik yemek takımı, çizilmez ve paslanmaz 12 kişilik çatal, kaşık, bıçak takımı, ergonomik ve kalın tabanlı, çizilmez yüzeyli çelik tencere setleri, sahan takımları, içerisinde demleyeceğiniz çay ile misafirlerinize büyük keyif yaşatacağınız çaydanlık takımı, köpüklü köpüklü kahve hazırlayabileceğiniz cezve takımı ve güvenliği tartışılmaz olan, ısıyı tencerenin içerisine eşit şekilde yayan düdüklü tencere.

Evet bunları okuyunca sakın şaşırmayın. Dediğim gibi KRC, genç kızların mutlu yuva kurabilmesinde yardımcı olabilmek adına bu ürünlerden oluşan çeyiz takımı hazırladı.

Yuva kuracak genç kızların bu fırsatı iyi değerlendirmesinde fayda olduğuna inanıyorum.

Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails