2011 Yataş Mobilya Köşe Takımları Modelleri

Yataş mobilya köşe takımı yeni dekorasyonuyla göz kamaştırmayla kalmadı ilgiyi ve odağı üstüne topladı.Yeni evlenen çiftler için ve yuvasını baştan aşağı değiştirmek isteyenler için dekoratifi geliştirdi.
Yataş Mobilya Çarpıcı Köşe Takımları : yataş mobilya modelleri, ile evlerinizdeki yeni köşe takımlarıyla ferahlık yaşayacaksınız… Yataş köşe takımı modelleri sade ve şık renkleri ile kullanışlı mobilyalar sunuyor.
Astoria Köşe Takımları : Sadeliği sevenler için Astoria köşe takımı Yataş mobilya tarafından tasarlanmış. Deri ve kaliteli kumaşları ile öne çıkan bu model sadeliğin dinlendiriliğicini gözler önüne sunuyor.
Toronto modeli: Evlerde canlı ve sıcak renkler isteyenler için Yataşın Toronto modeli ile farklı çizgiler yakalayabilirsiniz. Öte yandan ise yatak olarak kullanabilirsiniz. İstediğinizde bunu sandık niyetine kullanabilirsiniz içine eşyaları koyabilirsiniz. Renk olarak kırmızı ve kahve renkleri bulunuyor.

3 yorum:

Maria Mcclain dedi ki...

You have a very good blog that the main thing a lot of interesting and beautiful. I really like it & shared with my friends! hope u submit it for free in this website to increase visitor.

Urfalı dedi ki...

Thanks Maria said it will be a member of the site, I think I have some problem on the site.

Sevgi Ates dedi ki...

Merhaba ben , Ankara Mobilya Merkezi nde mobilyacılık yapan Sevgi Ateş
yazınız çok güzel olmuş elinize sağlık.


Siteler Mobilya Merkezi


İnegöl Mobilya Merkezi

Related Posts with Thumbnails