Bretz sonbahar 2010 modelleri

Bretz sonbaharda 2010 yılında damgasını vururken 2011 ürünlerinin yüzünüde yavaş yavaş göstermeye başladı.Dekorasyonda çeşitliliğiyle Bretz Sonbahar çeşitliğiyle geleceğini söyledi.
Bretz
Dekorasyon dünyasında mobilya denilince ilk akla gelen, estetik ve uluslararası kalitesiyle öncü üretici olmayı hedefleyen Bretz, yeni tasarımları ile yaşadığınız mekanlarda kalite, konfor ve estetiği buluşturuyor.
Stillerin, kültür geleneklerin harmanlandığı ve yaşadığınız mekanlarda eklektizm hissini yaratan Bretz, yepyeni ve yaratıcılık kokan bir tarz ile Çiftehavuzlar Cemil Topuzlu Caddesi’de ki mağazasında , Nişantaşı City ve Kemerburgaz Bretz Home’da 2010 Sonbahar koleksiyonlarını sergiliyor.
Hayallerinizdeki dekor!
Uzun yılların birikimi ile modern, neoklasik, avantgarde ve klasik formları işlevsellikle bütünleştiren Bretz; çok özel üretim teknikleriyle oluşturdukları koleksiyonlarında oturma grupları, yemek odası takımları, yatak odası üniteleri, aksesuarlarıyla bir bütün olarak sunuluyor.
Bretz her türlü zevke hitap eden kendi üretimiyle oluşturdukları yeni sezon koleksiyonunda farklı form ve tarzda ortaya koydukları koltuk takımları fonksiyonel, iskeletin sağlamlığı, boyutlarıyla hayallerinizdeki dekoru yaratmanıza olanak sağlıyor.
Kaynak:Trendus.com

Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails