İpekyol 2011 Sonbahar Kış koleksiyonu

İpekyol 2011 Sonbahar Kış koleksiyonunda neler var, İpekyol, İpekyol’da siyah tacını camel rengine bırakıyor, İpekyol 2011 Sonbahar Kış koleksiyonu.Gece ile gündüz, siyah ile beyaz, zıtlıkların sonsuzluğu İpekyol’da uyumu yakalıyor. Karmaşanın içindeki gizli ahenk dünya trendlerinin ışığı ile aydınlanıyor.
Camel is the new black’ … İpekyol’da siyah tacını camel rengine bırakıyor. Şık tasarımlara imza atan camel renginin sarsılmaz hakimiyetinin yanı sıra yalın, sade görüntüler, heykelsi formlar, kontrast materyal ve renk kullanımı İpekyol 2010 Sonbahar-Kış koleksiyonun en güçlü trendlerini oluşturuyor.

İpekyol Lookbook sayfaları yine çok renkli İpekyol 2010 Sonbahar Kış koleksiyonu Camel, Beş Çayı, Christmas Party, Must Haves, Hava Durumu ve NY olarak 6 ana temaya ayrılıyor.Tüm koleksiyon sizin için yine Lookbook’ta toplanıyor. Birbirinden şık ve modern kombinler.
Camel Camel koleksiyonunda kumaşlar tela ve dikiş detaylarıyla mimari formlara dönüşüyor, slimfit pantolonlar, rahat kesim uzun ceketler, pilili bol etekler, pelerinler, mascülen kabanlar ve kürkler İpekyol kadınlarıyla buluşuyor
Beş çayı Beş çayı koleksiyonunda pudra tonları yerini biraz daha tozlu tonlara, gülkurusu ve lilalara bırakıyor. Düğme detaylı minik ceketler, soft desenli brokar kumaşlı elbiseler, kadifenin yumuşaklığıyla birleşen fit ceketler zamansız klasikler oluşturuyor. Desenli trikolar, dantel detaylar koleksiyona vintage efekti katıyor.
Christmas Party Kış davetlerinin en şık kadını olmak isteyenler için hazırlanan Christmas Party koleksiyonunda özel Fransız dantelleri drape ve pili gibi feminen detaylarla kombinleniyor. Biye detaylı dantel ceketler, daracık dantel etekler, büstiyerli elbiseler, birbirinden şık vizon ve tilki kürkleri ile İpekyol kadını yeni sezonda bütün dikkatleri üzerine toplamaya hazırlanıyor.Must Haves Sezonun en moda parçalarının ait olduğu ‘Must Haves’ mutlaka her kadının dolabında olması gereken modellerden oluşuyor. Olmazsa olmaz büstiyerler, fırfır detayları, jeggingler, minik siyah elbiseler, double face-çift taraflı kumaşlar, püsküller, militer görüntülü modeller gardırobunuzdaki yerlerini bekliyor.Hava Durumu Kışın soğuğunda bile son derece şık ve sofistike bir stile sahip olmanız için hazırlanan ‘Hava Durumu’ teması kış aylarının neşesini içinize dolduruyor. Koleksiyonda göze çarpan kalın parçalar; pufidik kabanlar, kürkler, havuç pantolonlar, yumuşacık trikolarla kombinleniyor.
New York New York koleksiyonunda siyah ve gri tonları yenilenen yüzüyle karşımıza çıkıyor. Gri tonları kendine en fazla yakışan kumaşlara bürünüyor, kürkle süslenen paltolar, havuç pantolonlar, minik detaylı ceketler modern iş hayatında özgüvenli bir duruş sergiliyor   Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails