Yeşil-in 2011 İlkbahar-Yaz koleksiyonu

2011 ilkbahar-yaz koleksiyonu için Yeşil Plaza’da düzenlenen özel davette koleksiyon tam puan aldı.

2011 ilkbahar-yaz için çok özel bir koleksiyon hazırlayan Yeşil, modellerini moda basınına tanıttı. Koleksiyon üzerinde yorum yapılan davette her model ile ilgili farklı fikirler ortaya çıktı. Moda basınından gelen bu özel yorumlar ile koleksiyonunu gözden geçiren Yeşil, bu yaza damgasını vuracak.

Yeşil Plaza’nın 19. Katında muhteşem İstanbul manzarası eşliğinde gerçekleşen davete katılan Emel Yeşil Küçükçolak, tüm basın mensupları ile tek tek koleksiyon ile ilgili görüştü ve birlikte koleksiyonu yorumladı.

Hepsi birbirinden farklı modellerin yer aldığı, şıklığın, rahatlığın ve renklerin buluştuğu Yeşil ilkbahar-yaz koleksiyonu moda basınından tam not aldı. Favori modellerin belirlendiği, yılın trendlerini yansıtan modellerin çok konuşulduğu davetin sonunda koleksiyonu oluşturan ayakkabılar için tek tek puanlama yapıldı. Yarısından fazlasının tam puan aldığı koleksiyon ile Yeşil’in ayakkabıda öncü markalar arasında yer aldığı tekrar vurgulanmış oldu.Yeni yıl konseptinin de yer aldığı davette misafirler hediye çekilişi de gerçekleştirerek heyecanlı dakikalar yaşadı. Yeşil tarafından gerçekleştirilen bu ayrıcalıklı davetin sonunda ortaya çıkan sonuçlar ve alınan yorumlar ile tekrar şekillenecek olan ilkbahar-yaz koleksiyonu mağazalarda yerini aldığında tüm kadınların dikkatini çekecek…

Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails